Hosszú órákon át vesztegeltek azok a kamionok Magyarországon, akik Ausztria vagy Szlovákia felé mentek volna. A hegyeshalmi határátkelőt ugyanis a migráns helyzet miatt délelőtt lezárták, Szlovákiában pedig a nemzeti ünnep miatt rendeltek el kamionstopot. közben Hegyeshalomnál folyamatosan érkeztek a migránsok, akiket osztrák buszok Bécsbe szállítanak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






