Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Pacemaker beültetésre alkalmas röntgen képerősítő rendszert adnak át szerdán (okt.19.) délután a győri Petz Aladát Megyei Oktató Kórházban. A nagy értékű készülék a Szívkatéterezés Győr Alapítvány jóvoltából kerülhet az intézménybe. A szervezet 2005-óta támogatja a Petz Aladár Kórház szakmai munkáját. Többek között finanszírozta a szívkatéteres laboratórium kialakítási munkálatainak jelentősebb részét, a Kardiológiai Osztály felújítását, az eddig működő helikopter leszállópálya kiépítését, valamint számos drága műszer beszerzését, több mint 100.000.000-Ft értékben. A délután két órakor kezdődő ünnepélyes átadón részt vesz Borkai Zsolt polgármester, dr. Szakács Imre a Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés elnöke, és Dr. Tamás László János Főigazgató Főorvos is.
NEKED AJÁNLJUK
Az első és második díjat is elhozták a győri művésztanulók (VIDEÓ)
Második helyet és fődíjat szereztek a Széchenyi István Egyetem képzőművészeti iskolájának tanulói az Országos Diákfilm Fesztiválon 43 pályázó között. A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működő...






