Nagy Miklós kiállítása nyílt meg a Pannonhalmi Bencés Gimnázium Tetőtéri Galériájában . A fotóművész, akinek eredeti foglalkozása orvos , régóta tervezte , hogyha teheti több időt fordít a fotózásra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






