Egyre sikeresebb a Nagyinet Győrben. A tanfolyam lényege, hogy a nyugdíjasok középiskolásoktól tanulhatják meg, hogy is kell használni a számítógépet és az internetet. A szervezők szerint a programra egyre több idős jelentkezik, akik néhány óra után már skypolnak, chatelnek, sokan unokáikkal is így tartják a kapcsolatot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






