Negyven új köztéri kamerával bővült 2017-ben a térfigyelő kamerahálózat Győrben. A városvezetés mintegy ötven millió forintból bővítette a rendszert, amely növeli a közbiztonságot, és a rendőrség munkáját is segíti. A tapasztalatok szerint a kamerákkal megfigyelt területeken, jóval kevesebb a bűncselekmény, mint azelőtt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Franciaország magabiztos győzelemmel jutott tovább a vb-n
A címvédő ezüstérmes franciák 4–1-re legyőzték Norvégiát a világbajnokság csoportkörének zárófordulójában. A sikerrel első helyen jutottak tovább, míg a norvégok másodikként léptek tovább a...






