Továbbra is zajlanak az előadások a Vaskakas Bábszínházban. Ezt Kocsis Rozi , a színház igazgatója nyilatkozta az Oxygen Hírügynökség híradójának. A koronavírus második hulláma nem változtatta meg nagyban az intézmény működését. Azonban a közönségforgalmi területeken, és az előadások alatt a nézőtéren kötelező a hat éven felüliek számára a maszk használat, valamint úgy döntöttek hogy az eladható jegyek 70%-át értékesítik csupán, így a hozzájuk érkező családok vagy csoportok megfelelő távolságot tarthatnak egymástól.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.03.18.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Elnapolták a városüzemeltetés jövőjéről szóló döntést a rendkívüli közgyűlésen Győrben.
Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán.
Új energiatárolót helyezett üzembe...





