Nem került előzetes letartóztatásba az a férfi, aki ellen az ügyészség súlyos testi sértés és szexuális bántalmazás miatt emelt vádat. A Győri Járásbíróság nem tartotta indokoltnak a legsúlyosabb
kényszerintézkedést, így a férit előzetes letartóztatás helyett, lakhelyelhagyási tilalom alá helyezte.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






