Az éjszakák hidegek, nappal viszont napsütéses az idő. Talán ennek is köszönhető, hogy társasághoz csak néhány érdeklődés futott be eddig, hét intézmény és három lakóépület kérte a fűtés indítását. Figyelembe véve, hogy az elkövetkező napokban a nappali felmelegedés erősödése várható és a fogyasztói igények is mérsékeltek, a GyőrSzol jelenleg nem tervezi a fűtés teljes városra kiterjedő újraindítását.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






