A meteorológiai előrejelzések szerint a napi középhőmérséklet nem fogja elérni a tíz fokot a héten, így a Győrhő október 13-án elindítja a fűtést. A lakóközösségeknek lehetőségük van ettől eltérő fűtésindításra is. A közös képviselők írásban kérhetik a fűtés indítását, leállítását a közüzemi szerződésekben rögzített feltételek szerint – mondta el Nagy Attila, a Győrhő Kft. Kommunikációs és Marketing Irodájának vezetője.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






