Karbantartási munkálatok miatt szünetel a melegvíz szolgáltatás július 31-én szerdán hajnali 3 órától 20 óráig Győr egész területén. Az intézkedésre a rendszerben működő, az év minden napján nyomás vagy feszültség alatt lévő műszaki berendezések évi egyszeri karbantartása miatt van szükség. A GYŐR-SZOL Zrt. megköszöni ügyfeleinek megértését, türelmét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






