Áramszünet miatt nem lesz melegvíz kedden és szerdán Tatabánya-Újvárosban. Az E.ON karbantartási munkákat végez a városrészben, ezért kedden 8-15 óráig a Kond vezér, a Tass vezér, az Aradi vértanúk útja, a Huba vezér, a Töhötöm vezér, a Komáromi, és a Győri úton, szerdán 9-15 óráig pedig a Dózsa György úton szünetel a melegvíz szolgáltatás.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezek a dalok adják a világbajnokság igazi hangulatát
A futball-világbajnokság nemcsak a pályán, hanem a hangszórókból is emlékezetes pillanatokat szállít. Összegyűjtöttük azokat a dalokat, amelyek örökre összeforrtak a vb-k hangulatával. A világbajnokságok történetében...






