Dr. Tamás László, a győri kórház főorvos-főigazgatója elmondta: az ő állapota is stabil, a beállított kezelések hatására egy kicsit javul. A másik két beteg állapota jelentősen javult. Műtéti beavatkozásra nem volt szükség, várhatóan a legsúlyosabb és a középsúlyos sérült esetében műtétre lesz szükség. Eddig folyadékpótlásra, antibiotikumos és egyéb gyógyszeres kezelésre volt szükség, melyet az alapbetegségek megkívántak. A legsúlyosabb sérültnél nem tudni, hogy mekkora a teljes gyógyulás esélye, de mindent megtesznek a beteg érdekében. A másik két esetben teljes gyógyulást, de maradandó sebeket feltételeznek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
Hatályba lépett a médiatörvény módosítása, amelynek értelmében szombattól megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása. Az átmeneti működésről a közmédiáért felelős miniszteri biztos gondoskodik az új...






