Megáldották a gyógynövényeket Pannonhalmán. A Nagyboldogasszony napján megtarott szertartásra bárki magával vihette a kertjében termett gyógyító növényeket, hogy áldást kérjen rájuk. Ez azonban nem a növényeknek, hanem az embereknek szól. Az imában azt kérik Istentől, hogy adjon nekik bátorságot, hitet és bizalmat a gyógyulásban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elmarad a Szent László Napok felvonulása a hőség miatt
A szervezők a harmadfokú hőségriadóra tekintettel úgy döntöttek, hogy idén nem rendezik meg a Szent László Napok hagyományos nyitófelvonulását. A döntést az emberek és...






