Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Két népdaléneklési versenyt rendeznek csütörtökön (febr.23.) a győri Zichy-palotában. Délelőtt 10 órától az általános, és középiskolás diákok a „Tiszán innen-Dunán túl” országos minősítő versenyen, és a Barsi Ernő megyei minősítő versenyen mérhetik össze tudásukat. A Megyei Pedagógiai Intézet által szervezett rendezvényt Széles Sándor kormánymegbízott, a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal vezetője nyitja meg.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






