Győrben tett látogatást dr. Dancsó József a Magyar államkincstár új elnöke. Országos szinten 4500-an dolgoznak a kincstárban, a közigazgatás legnagyobb háttérintézménye.Ma 900 ezer ember kapja meg az államkincstáron keresztül az illetményét. Az elnök sajtótájékoztatóján a babakötvényről, az adósságkonszolidációról, míg Horváth Endre a kincstár megyei igazgatója az osztrák magyar ügyek osztályáról is tartott beszámolót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Eljött ez is: szombattól III. fokú hőségriasztást adnak ki
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve 2026. június 20-tól (szombat 0:00 órától) június...






