Népszerűek a gyümölcsös fagyik Győrben, a legtöbben két gombóccal vesznek a hűsítő édességből. Az idősebbek a hagyományos ízeket keresik, a fiatalok azonban szívesen megkóstolják az újdonságokat is. Az egyik győri fagyizónál azt mondják, a kánikula miatt este van náluk nagyobb fogalom, a hőség sokakat elriaszt a sétálgatástól.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






