Véget ért a Jet-Sol Liga, vagyis a női labdarúgó bajnokság. A szezon minden eddiginél izgalmasabb és színvonalasabb volt, éppen ezért apró változásokkal szereté az MLSZ a csapatokat segíteni. Juhász Anita, a szövetség női szakágvezetője ezekről beszélt híradónknak
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a Zrínyi utat
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a forgalom elől a Zrínyi utat az Eszperantó út és Hunyadi utca között, valamint a Hunyadi utcát a helyközi buszpályaudvar...






