Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A címvédő Győri ETO női kézilabdacsapata Békéscsabán folytatta menetelését: a mieink Görbicz Anita és Eduarda Amorim vezetésével fölényes, ezúttal is tízgólosnál nagyobb különbségű (36-24) győzelmet arattak. A hétvégén a csapatra Spanyolországban vár nemzetközi kupafeladat: a Győri Audi ETO KC az Itxako Navarra vendégeként lép pályára szombaton.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






