Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Nőnapi rendezvényt tartanak csütörtökön (márc.8.) a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamarábam. A hölgyeket délután 14 órától várják a Kamara Szent István úti székházába, az IBIS Kávéházba.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






