Sikeres volt a szezonzáró a Győri ETO FC számára. A labdarúgók az utolsó idei mérkőzésen 4-1-re kiütötték a Diósgyőrt, így bejutottak a legjobb 8 közé a Magyar Kupában, ahol a következő ellenfelünk a bajnoki címvédő Videoton lesz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hét győrivel vág neki a magyar válogatott a 25. Junior világbajnokságnak
A világversenyt a kínai Jinzhong (Csincsung) városában rendezik június 24. és július 5. között. A játékoskeretben 4, míg a szakmai stábban 3 személy képviseli...






