Nyomozás indult az ellen az édesanya ellen, aki egy hónappal ezelőtt előbb fogyatékkal élő lányát majd saját magát is begyógyszerezte. Mindketten életveszélyes állapotban kerültek a győri Petz Aladár Megyei Oktatókórházba, ahol az orvosok sikerrel jártak, és megmentették őket. A lány később tüdőgyulladást kapott, és néhány nappal ezelőtt elhunyt. A rendőrség emberölési kísérlet miatt nyomoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






