Újabb elismerés a Pannonhalmi Borvidéknek. Az egyik nyúli pincészet Magyarország legszebb szőlőbirtoka lett saját kategóriájában, a díjat egy móri borászattal közösen zsebelhették be. Az oklevél odaítéléséről a zsűri pontozás alapján döntött, melynek során több szempontot is figyelembe vett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elmarad a Szent László Napok felvonulása a hőség miatt
A szervezők a harmadfokú hőségriadóra tekintettel úgy döntöttek, hogy idén nem rendezik meg a Szent László Napok hagyományos nyitófelvonulását. A döntést az emberek és...






