A rajkai határrendészek az osztrák rendőrökkel közösen szeptember 13-án délután a hegyeshalmi határátkelő kilépő oldalán állították meg a magyar rendszámú taxit. A gépkocsi két külföldi utasa magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét igazolni nem tudta, és a tovább utazáshoz szükséges okmányokkal nem rendelkezett. A járőrök a két huszonéves külföldi fiatalembert tiltott határátlépés szabálysértés kísérlete miatt a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították. A határsértők ügyében a további eljárást – idegenrendészeti őrizetük mellett – a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal folytatja.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Így érezzük a forint látványos erősödését
Az elmúlt két hónap egyik legfontosabb gazdasági folyamata a forint látványos erősödése volt. A változás az ingatlanpiacra és a befektetésekre is hatással van. Kevesebb...






