Az ütközés után a sofőr, a motort hátrahagyva, segítségnyújtás nélkül hagyta el a helyszínt. Az utas súlyosan sérült, a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították. A balesetet okozó motoros végül szeptember 15-én feladta magát a Soproni Rendőrkapitányságon. A férfit a rendőrség őrizetbe vette, ellene segítségnyújtás elmulasztásának bűntette és közúti baleset gondatlan okozásának gyanúja miatt kezdeményezett büntetőeljárást a Soproni Rendőrkapitányság és előterjesztést tett a férfi előzetes letartóztatására.
A rendőrség vizsgálja, hogy a járművezető az eseményt megelőzően fogyasztott-e alkoholt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






