Országos illemtani versenyt tartottak középiskolásoknak Győrben. A megmérettetésre még Egerből is érkeztek tanulók. A 2 napos vetélkedőn főleg játékos az illemmel, etikával kapcsolatos feladatokat kellett megoldaniuk a csapatoknak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






