Újabb nagyszabású fejlesztésbe kezdett a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház a Széchenyi István Egyetemmel karöltve. A tervek szerint a felsőoktatási intézményben beindítják az orvos képzést, mellyel az országos orvoshiányon is lehetne valamelyest segíteni. A tervek már készülnek, de a megvalósulás még sok évet vesz igénybe.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






