Sokan összefogtak a bajban Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megyében. Az autópályákon és bevásárlóközpontok parkolóiban rekedt autósokon a helyiek próbáltak meg segíteni forró teával és szendvicsekkel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






