Osztályfőnöki órákkal indult a tanév Tatabánya legtöbb középiskolájában. Ma vehették át tankönyveiket, és ilyenkor tudatják a legfontosabb információkat a diákokkal. Ezen kívül részt vesznek tűzvédelmi és baleset-megelőzési oktatásokon is. A tényleges tanítás holnap kezdődik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






