Ösztöndíjat alapított a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. A pályázattal azokat a jó képességű szakmunkástanulókat segítik, akiknek szociális helyzete megnehezíti tanulmányaik folytatását. A diákok az iskola befejezéséig havonta 30 ezer forintot kapnak, ha megfelelnek a követelményeknek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






