Nyílt napot tartottak a Győr-Moson-Sopron megyei Ménfőcsanak óvodájában. A rendezvény célja elsősorban az volt, hogy a szülők megismerhessék az óvoda működését, és a gyerekek találkozhassanak későbbi pajtásaikkal.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






