Karácsonyi hangulattal telt meg kora reggel a Mosonmagyaróvári sétálóutca. A város óvodásai öltöztették szebbnél szebb díszekbe fenyőfáikat. A szervező Flesch Nonprofit Kft. célja az volt, hogy bemutassa: „Természetes alapanyagokból is lehet szépet alkotni.” A fenyőfák a Téli Fesztivál végéig fogják ékesíteni a Magyar utcát, hirdetve azt, hogy nem kell drága dolgokra költenünk, egyszerű dolgokból is megteremthetjük az ünnep hangulatát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






