Tegnapi híradónkban beszámoltunk a megbüntetett győri autósiskolákról, a legnagyobb társasági adózókról és arról is, hogy mennyire volt sikeres a kajak-kenusok jubileumi éve. Itt az adás ismétlése, ha lemaradtak volna bármelyikről
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






