Auf der Veranstaltung wurden die Lehrer und Sportexperten geehrt, die nicht nur beruflich, sondern auch menschlich eine hervorragende Leistung aufgewiesen hatten. Der Oberbürgermeister von Győr, Zsolt Borkai, betonte, dass die Stadt auch bis jetzt auf die Schulen geachtet habe und werde auch in der Zukunft die Institutionen vor Auge halten, wo die Győrer Kinder lernen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






