Bejutott a közép-európai ökölvívó csapatbajnokság döntőjébe a győri Patent Gladiátor. Nagy Zoltán tanítványai a temesváriak ellen a 7 mérkőzésből ötöt megnyertek, így megérdemelten kerültek a fináléba. A döntőt pénteken Révkomáromban rendezik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






