A 2016-os költségvetésből a győri buszközlekedésre 200 millió forintos támogatást szavazott meg a közgyűlés. A pénz felhasználásának részletei még nem ismertek, de az biztos, hogy a tömegközlekedés fejlesztésére szükség van. A városvezetők szeretnék, hogy több utasnak tudjanak megfelelni a buszok és mindenképp el akarják kerülni, hogy a téli járatkimaradások megismétlődjenek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






