Kezdőlap GYŐR Győr - Közélet

Pénztárcát lopott

Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

A Komáromi Rendőrkapitányság lopás vétség gyanúja miatt nyomozást folytat ismeretlen tettes ellen.  

Az ismeretlen nő 2016. május 4-én egy kisigmándi lakásból eltulajdonított egy pénztárcát, majd a benne lévő bankkártyát jogtalanul használta.

A bűncselekmény elkövetőjét az ATM biztonsági kamerája rögzítette.

A Komáromi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható nőt felismeri, tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 06/34-517-777-es telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán, valamint a 107-es, 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén, vagy írjon a komarommrfk@komarom.police.hu e-mail címre.

(Forrás: police.hu)