Pénztárcatolvajt keres a győri rendőrség. Egy 30-40 év körüli nő az egyik győri bevásárlóközpontban, a tulajdonos figyelmetlenségét kihasználva lopta el a bevásárlókocsiból a férfi autós táskáját értékeivel, készpénzével együtt. Fél óra elteltével a lopott bankkártyával készpénzt szeretett volna felvenni, ám a sikertelen akciót a bank biztonsági kamerája rögzítette. A rendőrség kéri, hogy aki az esetről bármilyen információval rendelkezik, tegyen bejelentést személyesen a Zrínyi utcai kapitányságon, illetve a 107 vagy 112 ügyeleti és számon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.03.30.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Feszült hangulatban, ellentüntetők jelenléte mellett zajlott pénteken Orbán Viktor győri kampánygyűlése.
Legyen minden jobb - ezzel a szlogennel készíti...






