Pick Szeged – ETO-SZESE 35-25

Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Esélyeshez méltóan kezdte a mérkőzést a szeged, amely utolsó hazai meccsét játszotta az idei évben. A fekete mezes vendégek viszont idegesek voltak az első percekben, így gyorsan kialakult az 5 gólos különbség a csapatok között. Magi Sera gyors időkéréssel próbálta rendezni a sorokat, ez pedig többé kevésbé sikerült is. Feljavult a támadójáték és kapaszkodott fel a vendégcsapat. Felváltva születtek a gólok, állandósult a 4-5 gólos differencia. A hajrában azonban megtorpantak a fekete mezesek, míg a szegedi támadók továbbra is betaláltak, így a félidőben az állás már 20-11 volt a hazaiak javára.