Újabb játékost adott a győri AUDI ETO KC a magyar kézilabda válogatottnak. Planéta Szimonetta néhány héten belül a romániai Kárpát-kupán mutatkozhat be a nemzeti csapat mezében.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...







