Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a Megyei Polgári Védelmi Szövetséggel közösen október végén vízi mentési gyakorlatot szervezett Győrben a Nép utcai horgásztónál. A szakemberek bemutatták ember és jármű vízből történő mentésének technikáját, de különböző bel és árvízvédelmi feladatokat is végrehajtottak. A gyakorlatba bekapcsolódott a GYŐR-SZOL Zrt. is, a feltételezés szerinti védekezésben a részvénytársaság szállítási tevékenységet látott el, ezzel együtt konténerekkel, homokkal, valamint homokzsákokkal segítette a gyakorlatot.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






