Döntetlent játszott a Győri AUDI ETO KC a női kézilabda Bajnokok ligája középdöntőjének első mérkőzésén. A zöld-fehérek jól ismert riválissal, a Buducnost Podgoricával találkoztak szombaton az egyetemi csarnokban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






