Szerdán délelőtt még kemény edzésen, délután viszont már pusztaolimpián vettek részt a Győri ETO FC labdarúgói, ahol változatos feladatokat kellett teljesíteniük. A játékosok elmondták, hogy azért szeretik az ilyen programokat, mert a kemény alapozó edzések mellett így közösen tudnak kikapcsolódni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






