Idén is csatlakozott Győr az autizmus világnapjához. A ?Ragyogjon kékben? – akció egy nemzetközi kampány része, amelynek célja, hogy felhívja a figyelmet az autizmussal élő emberekre és az autizmusra. Ezen a napon a világon 22 ország mintegy száz épülete öltözik kék színbe.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






