Gőzerővel készül a Gyirmót FC a bajnoki rajtra. A kék-sárgák történetük során először szerepelnek majd az NBI-ben, így a motivációra biztosan nem lesz majd panasz. Urbányi István vezetőedző ráadásul hat év után tér vissza magyar pálya mellé.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






