Minden eddiginél sikeresebb évet zárt az Audi Hungaria. A vállalatnál most először készült 2 milliónál több motor, és 160 ezernél több autó, de emelkedett az árbevétel és a munkatársak száma is. Az anyavállalat újabb rekordot ért el az autóeladásban. Az Audi Konszern a dízelbotránnyal kapcsolatban Ingolstadtban azt közölte, sajnálják, kivizsgálják és megoldják a kialakult helyzetet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






