23 rendészeti szakközépiskolás teljesít szolgálatot próbaidős rendőrként Győrben és Sopronban. A diákok még önállóan nem intézkedhetnek, de segíteni fogják a szolgálatot teljesítő rendőrök munkáját. A 20 hallgató Győrben 3 pedig Sopronba került próbaidőre . Valamennyien a rendészeti szakközépiskola első évfolyamot elvégezék így elméleti ismeretekkel rendelkeznek, a következő hónapokba gyakorlatot szerezhetnek. Az együttműködésről Takács Tibor megyei rendőrfőkapitány beszélt rádiónknak:
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






