Évek óta sok a falopás télen az erdőkben, ezt szeretnék megakadályozni. A tolvajok ellen a kár mértéke alapján szabálysértési vagy büntetőeljárást indíthatnak, az ipari mennyiségű lopás esetén még börtönbüntetés is járhat. Főleg lakott területek közelében aktívak a tolvajok, így a kivágott fákat itt csak rövid ideig tárolják. A bűncselekményeket úgy szeretnék megelőzni, hogy az erdőgazdaság és a rendőrség közösen, váratlan időpontokban razziázik majd az erdőkben. A Kisalföldi Erdőgazdaság egy új térfigyelő rendszer kiépítését is tervezi, ami a készleteket tartja szemmel .
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






