A mosonmagyaróvári járőrök augusztus 16-án délelőtt, a hegyeshalmi határátkelő belépő oldalán ellenőríztek egy német, ideiglenes forgalmi rendszámú személygépkocsit. Az igazoltatás során a gépkocsivezetővel közölték, hogy érvénytelen hatósági engedéllyel közlekedik, ezért autója forgalmi engedélyét és rendszámát bevonják. A 44 éves bolgár sofőr két darab 50 eurós bankjegyet nyújtott a rendőröknek, hogy a vele szembeni intézkedéstől és szankcionálástól tekintsenek el. Az egyenruhások ezt visszautasították, a külföldi férfit vesztegetés büntettének megalapozott gyanúja miatt a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították. A sofőrrel szemben a további eljárást a Győri Nyomozó Ügyészség folytatja.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jelentős forgalomkorlátozásokra kell készülni ma Budapesten a Pride miatt
Szombaton két nagyobb rendezvény miatt is lezárások és közlekedési fennakadások várhatók a fővárosban. Az autósoknak és a tömegközlekedéssel utazóknak is érdemes hosszabb menetidővel számolni. Szombaton...






