Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az utóbbi időben megszaporodtak a kisboltokat ért fegyveres rablások Győrben. Egy Árpád úti éjjel – nappalit két hét alatt kétszer fosztottak ki. Erre való tekintettel a Győr-Moson-Sopron Megyei rendőr-.főkapitányság egy ajánlást adott ki a kiskereskedelmi egységeknek. Az egy-két főt foglalkoztató üzletek ugyanis fokozott veszélynek vannak kitéve. Az ajánlásban azokat az intézkedéseket foglalják össze, amiket az üzlet dolgozóinak hasonló esetekben kell alkalmazniuk testi épségük védelme, és a vagyonvédelem érdekében. Az érdeklődők az ajánlást a Megyei Kereskedelmi és Iparkamarán keresztül, illetve a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályán érhetik el.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






