Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Rablási kísérlet miatt került előzetesbe egy 16 éves győri gimnazista. A fiú az egyik győri benzinkútnál lépett oda egy tankoló férfihoz. Tőrt nyomott oldalához, és pénzt követelt tőle. A férfi, miután látta hogy támadója ittas, lefegyverezte a tinédzsert, aki a sikertelen kísérlet után társaihoz csatlakozva távozott a helyszínről. A férfi értesítette a rendőrséget. A járőrök a személyleírás alapján a helyszín közelében elfogták a fiatal támadót, aki kihallgatása során elmondta hogy iskolatársával már délután elkezdték az italozást. A rendőrség a 16 cm pengehosszúságú tőrt lefoglalta, és felfegyverkezve elkövetett rablás miatt indított eljárást.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét. A július 24-26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is...






